Oferta dla firm
Indywidualna sesja biznesowa

Standardowa sesja trwa około 2-3 godzin, jest to optymalna ilość czasu potrzebna na stworzenie wizerunku, ale możemy skrócić lub wydłużyć sesję zależnie od sytuacji. Realizujemy ją w studio fotograficznym, w plenerze lub biurze. Podczas sesji w studiu na bieżąco oglądamy rezultaty i wprowadzamy zmiany. Strój i stylizację zmieniamy tyle razy ile jest to potrzebne.
Po sesji otrzymujecie Państwo wszystkie zdjęcia w formie wglądówek i z całości materiału wybieracie w waszej ocenie najlepsze ujęcia do postprodukcji. W razie potrzeby służymy pomocą w wyborze zdjęć.
Wybrane przez Państwa zdjęcia poddajemy bardzo starannej, profesjonalnej postprodukcji, czyli obróbce graficznej. Na pracę nad każdym zdjęciem przeznaczmy około godziny czasu, dzięki temu nasze zdjęcia po retuszu wyglądają pięknie i naturalnie.
W ramach standardowej oferty otrzymają Państwo 5 wyretuszowanych zdjęć. Finalne zdjęcia mają dużą rozdzielczość pozwalającą na wykorzystanie w mediach społecznościowych, internecie, ale również w ulotkach, publikacjach prasowych czy plakatach.
Zalecamy skorzystać przed sesją z dodatkowej usługi wizażu, którą świadczymy na miejscu sesji. Doświadczenie pokazuje, że dzięki obecności na planie wizażystki uzyskujemy jeszcze lepsze efekty. W ramach usługi wizażu otrzymujecie Państwo: wizaż, stylizacja, ułożenie włosów, pomoc/konsultacje w zakresie stylizacji
Współpracujące z nami wizażystki prezentują profesjonalny poziom zawodowy, pracują na najwyższej jakości kosmetykach, gwarantują również higienę swojej pracy.
Obecnie profesjonalnym standardem jest wykonywanie makijażu na potrzeby sesji zdjęciowych czy programów telewizyjnych zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. W przypadku pań mamy większą paletę możliwości, w przypadku panów zazwyczaj ograniczamy się do wyrównania kolorytu skóry, korekty niedoskonałości, sprawiamy, że osoba po wizażu wygląda świeżo i witalnie.

Doświadczenie pokazuje, że najlepsze efekty uzyskujemy wykonując sesję zdjęciową z wizażem.
Większą ilość wyretuszowanych zdjęć ustalamy indywidualnie, zależnie od nakładu pracy.
Nasza oferta skierowana jest do Klientów, którzy oczekują najwyższego poziomu usługi oraz dostrzegają i doceniają najwyższą jakość.
Inne warianty sesji ustalamy indywidualnie w zależności od potrzeb naszych klientów.